Image
Image
İSMAİL OKTAY BAL

Yalnızca sağlık sektöründe çalışıyorum çünkü ...

  • Fikirleri insanların hayatını kurtaran, insanların refahını iyileştiren ve hayatları daha iyi hale getiren müşterilerle çalışmayı seviyoruz.
  • Gerçek sağlık sorunlarını çözen markalarla çalışarak motive oluyoruz.
  • İşleri daha iyi yapma tutkumuz var.
  • Sağlık hizmetlerini dönüştürmeye ve sağlık hizmeti yeniliklerinin neden gerçekten önemli olduğunu anlatmaya yardımcı olacak yeteneğe sahip olduğumuza inanıyoruz.
We work per week
0 +

We work per week

Keywords updated
0 k

Keywords updated

Indexed for Google
0 +

Indexed for Google

İSMAİL OKTAY BAL

Farklı olmayı seviyorum...

Klinik içi ekibinizin bir parçası

Dijital uzmanlarımız, mevcut şirket içi ekibinizin bir parçası olmayı hedefliyor. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olarak, dijital stratejinizin temel alanlarının yönetimi ve sonuçları için tam sorumluluk alıyoruz.

Arkadaş canlısı, cana yakın ve dürüst!

Size bir iş için teklif verirsek, sözümüze bağlı kalmamızı bekleyebilirsiniz. Fatura geldiğinde kötü sürprizler veya beklenmedik ücretler bulamazsınız – en başından itibaren tamamen şeffafız.

Sağlık sektörü pazarına hakimiz…

Sağlık sektörünü ilk elden biliyoruz. Alanınızda uzmanız ve şirket içi bir ekipte nadiren bulacağınız bütünleşik bir dijital beceriye sahibiz.

Erişilebiliriz…

Her gün tüm ekibe erişebileceksiniz. Müşteri yöneticileriyle veya üst düzey yöneticilerle iletişime girmeniz gerek kalmayacak çünkü böyle bir şey bizde yok. İletişimleriniz işi yapan kişiler tarafından ele alınacak, yani yapmanız gereken şeyi yapmak için “birilerinin etrafında koşmanıza” gerek kalmayacak.

Hızlı, verimli ve eksiksiz

Geleneksel olmayan çalışma prensibimiz, yaklaşımımızda çevik olmamıza yardımcı oluyor. Size bir ayda bir web sitesi kurabiliriz dersek, yaparız.

Uzun süreli iş ortaklığı…

Bir web sitesini teslim edersek, en iyi performansını sürdürmek için aylık olarak eşlik eden pazarlama ve takip paketleri sağlarız. Güncel tutacağız, güvende tutacağız, barındırmanızı sağlayacağız ve dijital varlığınızı yapılandırmanın ve yönetmenin en iyi yolları hakkında tavsiyelerde bulunacağız. Kendimizi çok yönlü görevlere adadık ve bir süre sonra biz olmadan ne yaptığınızı merak edeceksiniz.

İSMAİL OKTAY BAL

KİMDİR?

1996 senesinde Internet ile tanışan İsmail Oktay BAL, 2000’li yılların başından itibaren Web tasarımı yapmaya başlamıştır. Lise’de okurken okulun bilgi işlem kulübünü kurmuş ve 2003 yılında ekibi tarafından yapılan okul web sayfası Adana genelinde birincilik ödülüne laik görülmüştür. 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra birçok farklı sektöre ait web siteleri tasarlamış ve 2005 yılında Türkiye’nin yeni tanıştığı Google Reklamlarını ilk kullananlardan olmuştur. 2005 yılında doktorlara ait siteler yaparak sağlık sektörüne adım atmıştır. Dijital reklamcılık, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu konularında sektörün öncü isimlerindendir.